wtorek, 15 czerwca
Shadow

Szafka, 60 x 30 x 75 cm, lite drewno mango i żelazo

Szafka, 60 x 30 x 75 cm, lite drewno mango i żelazo

Cena regularna: 1554.32 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka, 60 x 30 x 75 cm, lite drewno mango i żelazo, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka, 60 x 30 x 75 cm, lite drewno mango i żelazo

Wprowadź do swojego wnętrza luksusowy design, inspirowany stylem połowy XX wieku, za sprawą naszej pięknej komody! Wyposażona w 2 szuflady i 2 drzwi, zapewniające mnóstwo miejsca do przechowywania, szafka będzie prawdziwie praktycznym i dekoracyjnym dodatkiem do wystroju Twojego domu. Szafkę wykonano z litego drewna mango o pięknym wykończeniu, które uzyskano poprzez szlifowanie, malowanie i lakierowanie, nadając meblowi wyrafinowany wygląd. Drewno mango jest zwartym i mocnym materiałem o cudnych, brązowych lub złotych smugach i liniach na swojej powierzchni. Malowana proszkowo stal zwiększa wytrzymałość i trwałość mebla. Ponadto szafka jest łatwa w montażu i można ją bez trudu wyczyścić wilgotną ściereczką. Podkręć swoje wnętrze za pomocą naszej eleganckiej komody! Ważna uwaga: kunszt rzemiosła i przepiękne usłojenie drewna czynią każdy egzemplarz niepowtarzalnym i nieco innym od pozostałych. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno mango + malowane proszkowo żelazo Wymiary: 60 x 30 x 75 cm (szer. x gł. x wys.) 2 szuflady i 2 drzwi Produkt szlifowany, malowany i lakierowany Waga 21 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka, 60 x 30 x 75 cm, lite drewno mango i żelazo

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Regały i Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka, 60 x 30 x 75 cm, lite drewno mango i żelazo, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *