poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Szafka do łazienki, lite drewno sosnowe z odzysku, 48x32x170 cm

Szafka do łazienki, lite drewno sosnowe z odzysku, 48x32x170 cm

Cena regularna: 1304.79 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka do łazienki, lite drewno sosnowe z odzysku, 48x32x170 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka do łazienki, lite drewno sosnowe z odzysku, 48x32x170 cm

Ta wysoka szafka w stylu retro wniesie odrobinę rustykalnego uroku do Twojej łazienki. Można ją również postawić w sypialni lub salonie. Mocna, stabilna oraz trwała szafka do łazienki została zrobiona z największą starannością z odzyskanego, litego drewna sosnowego. Kunszt wykonania podkreśla jej spektakularny styl vintage. Ważna uwaga: kolory i struktura drewna poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych; dostawa odbywa się losowo.Materiał: lite drewno sosnowe z recyklingu Wymiary: 48 x 32 x 170 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 półkami i 1 szafką Wygląd vintage Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu Waga 19 kg

 

Informacje o Szafka do łazienki, lite drewno sosnowe z odzysku, 48x32x170 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka do łazienki, lite drewno sosnowe z odzysku, 48x32x170 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *