środa, 23 czerwca
Shadow

Szafka do przechowywania, 71x35x108 cm, biały, płyta wiórowa

Szafka do przechowywania, 71x35x108 cm, biały, płyta wiórowa

Cena regularna: 768.6 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka do przechowywania, 71x35x108 cm, biały, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka do przechowywania, 71x35x108 cm, biały, płyta wiórowa

Ta szafka do przechowywania stanie się idealnym uzupełnieniem Twojego pokoju dzięki wielu możliwościom jej praktycznego wykorzystania. Szafka wykonana jest z płyty wiórowej. Składa się z 5 szuflad aby zapewnić dużo miejsca do przechowywania różnych przedmiotów, dzięki czemu Twój pokój pozostanie czysty i uporządkowany. Akcesoria do montażu ściennego i kotwa ścienna zapobiegające wywróceniu szafki są zawarte w dostawie. Ta trwała szafka do przechowywania jest łatwa do czyszczenia. Montaż jest łatwy.Kolor: matowy biały Materiał: płyta wiórowa z krawędziami wzmocnionymi PVC Wymiary: 71 x 35 x 108 cm (dł. x szer. x wys.) 5 szuflad Z plastikowymi nóżkami Produkt solidny i stabilny Łatwy montaż Łatwe czyszczenie Akcesoria do montażu ściennego i kotwa ścienna w komplecieWaga 43 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka do przechowywania, 71x35x108 cm, biały, płyta wiórowa

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Regały i Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka do przechowywania, 71x35x108 cm, biały, płyta wiórowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *