wtorek, 15 czerwca
Shadow

Szafka industrialna z 4 drzwiczkami, czarna, 75x40x80 cm, stal

Szafka industrialna z 4 drzwiczkami, czarna, 75x40x80 cm, stal

Cena regularna: 839.91 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka industrialna z 4 drzwiczkami, czarna, 75x40x80 cm, stal, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka industrialna z 4 drzwiczkami, czarna, 75x40x80 cm, stal

Szafka biurowa w formie tradycyjnej szafy na dokumenty jest idealna do zorganizowania i przechowywania wszystkich akt i dokumentów. Dzięki półce i miejscom na plakietki na drzwiach, ta szafka na dokumenty umożliwia sortowanie papierów w różnych kategoriach. Dzięki kultowemu wzornictwu i przemysłowemu urokowi będzie pasować do każdego wystroju biura. Stalowe nóżki z plastikowymi osłonkami zapobiegają rysowaniu podłogi. Szafka biurowa wykonana jest z najwyższej jakości stali, dzięki czemu jest trwała i łatwa do czyszczenia. Montaż jest prosty.Kolor: czarny Materiał: stal, plastik Wymiary: 75 x 40 x 80 cm (szer. x gł. x wys.) Z 4 drzwiczek, 4 miejscami na plakietki i 4 otworami wentylacyjnymi Z półką Wymagany montaż: tak OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowego Waga 17 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka industrialna z 4 drzwiczkami, czarna, 75x40x80 cm, stal

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Regały i Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka industrialna z 4 drzwiczkami, czarna, 75x40x80 cm, stal, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *