poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Szafka na buty, 140x35x90 cm, lite drewno sheesham

Szafka na buty, 140x35x90 cm, lite drewno sheesham

Cena regularna: 4333.61 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka na buty, 140x35x90 cm, lite drewno sheesham, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka na buty, 140x35x90 cm, lite drewno sheesham

Szafka na obuwie stylizowana na styl vintage będzie przyciągającym wzrok dodatkiem do sypialni lub przedpokoju. Sprawdzi się także jako komoda lub toaletka. Wykonana z litego drewna sheesham szafka na buty jest niezwykle trwała. Drewno sheesham, znane także jako drzewo różane lub palisander, to tropikalne, twarde drewno słynące z bogatego usłojenia. Każdy etap procesu produkcji, taki jak polerowanie, malowanie czy lakierowanie, przeprowadzany jest z najwyższą starannością. Kunszt rzemiosła i piękna struktura drewna czynią każdy mebel wyjątkowym i nieco różnym od pozostałych. Co więcej mebel zapewnia mnóstwo miejsca do przechowywania obuwia i trzymania go w zasięgu ręki. Ważne: kolory i usłojenie poszczególnych mebli mogą się różnić, co sprawia, że każdy jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy Materiał: lite drewno sheesham Wymiary: 140 x 35 x 90 cm (szer. x gł. x wys.) Z 4 dużymi szufladami Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 42 kg

 

Informacje o Szafka na buty, 140x35x90 cm, lite drewno sheesham

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki i półki na buty
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka na buty, 140x35x90 cm, lite drewno sheesham, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *