piątek, 23 lipca
Shadow

Szafka na buty z 2 półkami i lustrem, kolor dębu, 63x17x67 cm

Szafka na buty z 2 półkami i lustrem, kolor dębu, 63x17x67 cm

Cena regularna: 356.5 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka na buty z 2 półkami i lustrem, kolor dębu, 63x17x67 cm, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka na buty z 2 półkami i lustrem, kolor dębu, 63x17x67 cm

Nowoczesna, stylowa szafka będzie doskonałym rozwiązaniem, by pozbyć się nieporządku w butach. Szafka na buty wyposażona została w 2 wyciągane szuflady, a każda z nich pomieści 3-4 pary butów. Można ją zamontować bezpośrednio na ścianie. Mocna i trwała konstrukcja wykonana została z wysokiej jakości materiału, czyniąc mebel praktycznym rozwiązaniem do przechowania obuwia.Kolor: dębowy Materiał: płyta wiórowa + lustro Wymiary: 63 x 17 x 67 cm (szer. x gł. x wys.) 2 wyciągane szuflady Przestrzeń na około 6-8 par butów (w zależności od wielkości i rozmiaru) Łatwy montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, musi on zostać przymocowany do ściany za pomocą załączonego elementu montażowegoWaga 15 kg

 

Informacje o Szafka na buty z 2 półkami i lustrem, kolor dębu, 63x17x67 cm

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki i półki na buty
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka na buty z 2 półkami i lustrem, kolor dębu, 63x17x67 cm, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *