poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Szafka nocna z 2 szufladami, 40x30x49,5 cm, lita sosna

Szafka nocna z 2 szufladami, 40x30x49,5 cm, lita sosna

Cena regularna: 399.28 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka nocna z 2 szufladami, 40x30x49,5 cm, lita sosna, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka nocna z 2 szufladami, 40x30x49,5 cm, lita sosna

Dodaj rustykalny styl do wystroju Twojego domu dzięki naszej stylowej szafce nocnej! Ta efektowna szafka ma 2 szuflady ze skórzanymi uchwytami, dzięki czemu pięknie się prezentuje i zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania. Będzie praktycznym i dekoracyjnym dodatkiem do Twojej sypialni. Blat idealnie nadaje się do umieszczenia budzika, lampki do czytania, książek lub do wyeksponowania ramek z fotografiami lub innych niewielkich przedmiotów dekoracyjnych, a 2 szuflady zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania wszelkiego rodzaju mniejszych przedmiotów, takich jak klucze, notatniki, długopisy i inne drobiazgi zorganizowane i łatwo dostępne. Szafka pod telefon wykonana z płyty MDF i litego drewna sosnowego jest wyjątkowo stabilna i trwała. Stolik nocny jest łatwy w montażu.Materiał: MDF i lite drewno Wymiary: 40 x 30 x 49,5 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 szufladami ze skórzanymi uchwytami Waga 7 kg

 

Informacje o Szafka nocna z 2 szufladami, 40x30x49,5 cm, lita sosna

Kategoria: Meble > Meble do sypialni > Stoliki nocne
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka nocna z 2 szufladami, 40x30x49,5 cm, lita sosna, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *