środa, 23 czerwca
Shadow

Szafka pod TV, 118x30x40 cm, lite drewno sheesham

Szafka pod TV, 118x30x40 cm, lite drewno sheesham

Cena regularna: 1330.46 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod TV, 118x30x40 cm, lite drewno sheesham, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod TV, 118x30x40 cm, lite drewno sheesham

Wprowadź do swojego wnętrza design z połowy XX wieku za sprawą naszej pięknej szafki pod TV z drewna sheesham! Mebel z pewnością stanie się centrum uwagi w Twoim wnętrzu. Konstrukcja z 2 drzwiczek i 2 przegrodami do przechowywania sprawia, że szafka pod TV zapewni sporo miejsca na urządzenia multimedialne, konsole do gier, czasopisma oraz inne drobiazgi. Szafka HiFi została wykonana z litego drewna sheesham, znanego także jako drzewo różane lub palisander, tropikalnego, twardego drewna znanego z bogatego usłojenia. Wyjątkowy kunszt wykonania i piękna struktura sprawiają że każda nasza szafka po telewizor plazmowy jest niepowtarzalna i nieco różni się od pozostałych. Ważna uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo. Kolor: brązowy Materiał: lite drewno sheesham Wymiary: 118 x 30 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 drzwiczek i 2 przegrodami do przechowywania Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 22 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka pod TV, 118x30x40 cm, lite drewno sheesham

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod TV, 118x30x40 cm, lite drewno sheesham, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *