poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Szafka pod TV, 119x30x40 cm, lite drewno akacjowe

Szafka pod TV, 119x30x40 cm, lite drewno akacjowe

Cena regularna: 1093.74 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod TV, 119x30x40 cm, lite drewno akacjowe, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod TV, 119x30x40 cm, lite drewno akacjowe

Ta wyjątkowa szafka pod telewizor będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego domu. Może także służyć jako szafka boczna, komoda lub szafka typu lowboard. Z pewnością przykuje uwagę Twoich gości. Szafkę wykonano z litego drewna akacjowego z miodowym wykończeniem, dzięki czemu jest bardzo stabilna i trwała. Każdy etap procesu produkcji został przeprowadzony z najwyższą starannością, czy to szlifowanie, malowanie czy lakierowanie. Rzemiosło oraz piękna struktura drewna czynią każdy mebel jedynym w swoim rodzaju i nieco innym od pozostałych. Dzięki 2 szufladom i 2 komorom z drzwiczkami w szafce możesz z łatwością przechowywać czasopisma, książki, płyty DVD i urządzenia multimedialne w uporządkowany sposób i pod ręką. Ważna informacja: kolory i usłojenie drewna w poszczególnych meblach mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo.Materiał: drewno akacjowe z miodowym wykończeniem Wymiary: 119 x 30 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) 2 szuflady i 2 szafki Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 25 kg

 

Informacje o Szafka pod TV, 119x30x40 cm, lite drewno akacjowe

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod TV, 119x30x40 cm, lite drewno akacjowe, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *