sobota, 19 czerwca
Shadow

Szafka pod TV, 120x30x40 cm, lite surowe drewno mango

Szafka pod TV, 120x30x40 cm, lite surowe drewno mango

Cena regularna: 992.51 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod TV, 120x30x40 cm, lite surowe drewno mango, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod TV, 120x30x40 cm, lite surowe drewno mango

Dodaj odrobinę uroku vintage dzięki naszej eleganckiej szafce TV z litego drewna! Mebel może być również używany jako kredens lub stojak na buty. Stylizowana na starodawną szafka pod telewizor została wykonana z litego surowego drewna mango, które charakteryzuje gęsta i solidna struktura z pięknymi brązowymi lub złotymi smugami i konturami na powierzchni. Każdy etap procesu produkcji jest przeprowadzany z największą starannością, czy to szlifowanie, malowanie czy lakierowanie. Wyjątkowe rzemiosło oraz estetyczne słoje czynią każdy z mebli nieco innym od pozostałych. Produkt jest dostarczany złożony, nie jest wymagany montaż. Ważna informacja: struktura i kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każda z szafek jest jedyna w swoim rodzaju. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite, surowe drewno mango i malowana proszkowo stal Wymiary: 120 x 30 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Nie jest wymagany montaż Waga 14 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka pod TV, 120x30x40 cm, lite surowe drewno mango

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod TV, 120x30x40 cm, lite surowe drewno mango, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *