piątek, 23 lipca
Shadow

Szafka pod TV, 140x30x40 cm, lite drewno mango

Szafka pod TV, 140x30x40 cm, lite drewno mango

Cena regularna: 1570.03 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod TV, 140x30x40 cm, lite drewno mango, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod TV, 140x30x40 cm, lite drewno mango

Jeżeli szukasz prostego dodatku o rustykalnym uroku, aby dopełnić swój wystrój wnętrza, nasza szafka pod TV z litego drewna mango sprawdzi się znakomicie. Wyposażona w 1 przegrodę z drzwiczkami, 2 półki i 2 szuflady na różne drobiazgi szafka telewizyjna będzie z pewnością praktycznym i wyróżniającym się dodatkiem w Twoim domu. Mebel wykonano z litego drewna mango o pięknym wykończeniu, uzyskanym poprzez szlifowanie, malowanie i lakierowanie, aby otrzymać szlachetny wygląd. Lite drewno mango jest wystarczająco mocne, aby utrzymać obciążenia, a jednocześnie wykazuje się odpornością na wpływ czasu. Ponadto kunszt wykonania i piękne usłojenie czynią każdy mebel unikatowym i nieco odmiennym od pozostałych. Ważna uwaga: różnice w kolorze i usłojeniu drewna czynią każdą szafkę pod telewizor niepowtarzalną i nieco inną od pozostałych. Wysyłka odbywa się losowo.Materiał: lite drewno mango Wymiary: 140 x 30 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) Z 2 szufladami, 2 półkami i 1 przegrodą z drzwiczkami Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Produkt w całości wykonany ręcznie Waga 22 kg

 

Informacje o Szafka pod TV, 140x30x40 cm, lite drewno mango

Kategoria: Meble > Przechowywanie > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod TV, 140x30x40 cm, lite drewno mango, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *