środa, 23 czerwca
Shadow

Szafka pod TV, brązowo-czarna, 120x30x40 cm, lite surowe mango

Szafka pod TV, brązowo-czarna, 120x30x40 cm, lite surowe mango

Cena regularna: 1239.19 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka pod TV, brązowo-czarna, 120x30x40 cm, lite surowe mango, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka pod TV, brązowo-czarna, 120x30x40 cm, lite surowe mango

Ta modna i praktyczna szafka pod TV z litego, surowego drewna mango z pewnością stanie się centralnym punktem Twojego pokoju. Ta szafka pod TV w stylu retro, wykonana z litego drewna mango i posiadająca nóżki z krytej proszkowo stali, będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego domu. Mango to gęste i mocne drewno liściaste, które ma piękne, brązowe lub złote smugi i kontury na powierzchni. Każdy etap procesu produkcji odbywa się z największą starannością, czy to polerowanie, malowanie czy lakierowanie. Szafka ma 1 przegrodę i 2 szuflady do przechowywania drobiazgów, urządzeń multimedialnych, konsoli do gier i czasopism. Ważna informacja: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju; wysyłka odbywa się losowo. Kolor: brązowy i czarny Materiał: lite, surowe drewno mango i nogi z malowanej proszkowo stali Wymiary: 120 x 30 x 40 cm (szer. x gł. x wys.) Z 1 przegrodą i 2 szufladami Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Waga 21 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka pod TV, brązowo-czarna, 120x30x40 cm, lite surowe mango

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Szafki pod telewizor
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka pod TV, brązowo-czarna, 120x30x40 cm, lite surowe mango, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *