środa, 23 czerwca
Shadow

Szafka z litego drewna akacjowego, 115 x 30 x 70 cm, brązowa

Szafka z litego drewna akacjowego, 115 x 30 x 70 cm, brązowa

Cena regularna: 1468.78 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Szafka z litego drewna akacjowego, 115 x 30 x 70 cm, brązowa, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Szafka z litego drewna akacjowego, 115 x 30 x 70 cm, brązowa

Ta wyjątkowa szafka, o rustykalnym wyglądzie i naturalnym wykończeniu, będzie ponadczasowym dodatkiem do Twojego domu. Idealnie sprawdzi się też jako szafka konsolowa lub stolik boczny. Szafkę wykonano z litego, wysokiej jakości drewna akacjowego, które jest wytrzymałym i odpornym na warunki pogodowe, twardym drewnem tropikalnym. Każdy etap procesu produkcyjnego, taki jak polerowanie czy lakierowanie, przeprowadzono z najwyższą starannością. Jakość wykonania oraz piękna struktura drewna czynią każdy egzemplarz wyjątkowym oraz nieco innym od pozostałych. Szafka posiada mnóstwo miejsca do przechowywania czasopism, książek, płyt DVD i urządzeń multimedialnych w uporządkowany sposób i w zasięgu ręki. Montaż jest prosty. Ważna informacja: kolory poszczególnych mebli mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy; wysyłka odbywa się losowo.Kolor: brązowy Materiał: lite drewno akacjowe z naturalnym wykończeniem Wymiary: 115 x 30 x 70 cm (szer. x gł. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana 2 szuflady i 2 przegrody z drzwiczkami Prosty montaż OSTRZEŻENIE: aby zapobiec przewróceniu się produktu, należy przymocować go do ściany za pomocą załączonego elementu. Waga 27 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Szafka z litego drewna akacjowego, 115 x 30 x 70 cm, brązowa

Kategoria: Meble > Szafy, Komody, Półki > Regały i Szafki
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Szafka z litego drewna akacjowego, 115 x 30 x 70 cm, brązowa, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *