poniedziałek, 26 lipca
Shadow

Zestaw kominkowy 19x76cm Miloo Home Ardent stalowy

Zestaw kominkowy 19x76cm Miloo Home Ardent stalowy

Cena regularna: 648.48 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw kominkowy 19x76cm Miloo Home Ardent stalowy, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw kominkowy 19x76cm Miloo Home Ardent stalowy

Zestaw do kominka Ardent. Zestaw o całkowitej wysokości 76cm został wykonany ze srebrnego, matowego aluminium. Zawiera on pogrzebacz, szczypce, szufelkę i szczotkę, niezbędne do kompleksowego użytkowania domowego kominka. Wszystkie elementy zestawu zostały umieszczone na zaokrąglonej podstawie o średnicy 19cm. Każdy element zestawu jest umieszczony i zabezpieczony na haczyku w górnej części konstrukcji stojaka. Zestaw kominkowy pozwoli zachować porządek wokół kominka, ale także stanie się prostym i eleganckim elementem wyposażenia wnętrza.Kolekcja Ardent to odpowiedź na oczekiwania amtorów długich wieczorów spędzonych przed ciepłem domowego kominka. Akcesoria kominkowe z najwyższej jakości stalowych i drewnianych materiałów to połączenie elegancji, szyku i praktyczności, tak ważnej przy użytkowaniu domowych kominków. Kolekcja Ardent sprawi, że korzystanie z domowego kominka, stanie się wygodne i bardzo przyjemne.Kolekcja ArdentWysokość 76cmDługość 19cmSzerokość 19cmWaga 6 kgMateriał stal

 

Informacje o Zestaw kominkowy 19x76cm Miloo Home Ardent stalowy

Kategoria: Salon > Do kominka
Marka: Miloo Home
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw kominkowy 19x76cm Miloo Home Ardent stalowy, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *