piątek, 23 lipca
Shadow

Zestaw mebli barowych, 5 szt., drewno z odzysku i kozia skóra

Zestaw mebli barowych, 5 szt., drewno z odzysku i kozia skóra

Cena regularna: 3516.52 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw mebli barowych, 5 szt., drewno z odzysku i kozia skóra, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw mebli barowych, 5 szt., drewno z odzysku i kozia skóra

Zestaw mebli barowych w stylu vintage, obejmujący 1 stół barowy i 4 krzesła, roztacza industrialny styl i będzie przyciągającym wzrok elementem w Twojej kuchni lub jadalni. Stół barowy posiada stabilny i wytrzymały blat, wykonany z solidnego drewna z odzysku. Drewno z odzysku pochodzi z różnych źródeł, takich jak legary, podłogi czy belki wspornikowe ze starych budynków przeznaczonych do rozbiórki. Oznacza to, że w skład mebla wchodzą różne rodzaje drewna, takie jak sheesham (znane także jako drzewo różane), sosna, tek, buk, dąb, cedr, mango, akacja itp. W konsekwencji drewno z odzysku zachowuje cechy wszystkich tych gatunków. Pochodzące z odzysku drewno jest już naturalnie postarzone i wysuszone, nie kurczy się więc i nie odkształca. Różnice w kolorach drewna nadają stołowi niepowtarzalnego charakteru, a piękna struktura drewna sprawia, że każdy mebel jest unikatowy i odmienny od poprzedniego. Siedziska wykonane z prawdziwej koziej skóry są miękkie w dotyku i zapewniają wygodę siedzenia. Proszkowo kryte ramy stalowe dodają solidności i stabilności, a także industrialnego uroku. Montaż jest łatwy. Zestaw obejmuje 1 stół barowy oraz 4 krzesła barowe. Ważna informacja: kolory poszczególnych elementów różnią się, co sprawia, że każdy z nich będzie jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny; wysyłka odbywa się losowo.Materiał stołu: lite drewno z odzysku + stal malowana proszkowo Materiał krzesła: prawdziwa kozia skóra + stal malowana proszkowo Wymiary stołu: 120 x 60 x 106 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary krzesła: 46 x 45 x 94 cm (szer. x głęb. x wys.) Głębokość siedziska: 40 cm Wysokość siedziska nad ziemią: 76 cm Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Łatwy montaż Przesyłka obejmuje 1 stół oraz 4 krzesła barowe Materiał: Skórzany: 100% Waga 53 kg

 

Informacje o Zestaw mebli barowych, 5 szt., drewno z odzysku i kozia skóra

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Zestawy mebli barowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw mebli barowych, 5 szt., drewno z odzysku i kozia skóra, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *