sobota, 19 czerwca
Shadow

Zestaw mebli barowych, drewno sheesham i odzyskane, 5 elementów

Zestaw mebli barowych, drewno sheesham i odzyskane, 5 elementów

Cena regularna: 2196.04 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw mebli barowych, drewno sheesham i odzyskane, 5 elementów, dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw mebli barowych, drewno sheesham i odzyskane, 5 elementów

Ten świetny zestaw mebli barowych o industrialnym wyglądzie będzie charakterystycznym dodatkiem do każdego domu, baru lub restauracji. Stolik barowy wykonano z drewna sheesham, znanego również jako palisander lub drzewo różane. Jest to tropikalne drzewo liściaste, słynące ze swoich słojów. Mebel wykonano całkowicie ręcznie, a piękne słoje sprawiają, że każdy jego egzemplarz jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych. Mocne, stalowe nogi sprawiają, że stół barowy jest bardzo wytrzymały i trwały oraz podkreślają jego wyjątkowy, industrialny styl. Stołki barowe zostały wykonane z litego drewna odzyskanego, które ma właściwości różnych gatunków drewna, takich jak drewno sheesham, tekowe, mango, akacji itd. Drewno odzyskane jest solidne, mocne, wytrzymałe i piękne. Ślady zużycia nadają każdemu meblowi wyjątkowy wygląd, a stalowe nogi podkreślają spektakularny styl industrialny. Każdy etap produkcji przeprowadzany jest z najwyższą starannością: łączenie, polerowanie, malowanie czy lakierowanie. Zestaw obejmuje 1 stolik barowy i 4 stołki barowe. Montaż jest prosty. Ważna uwaga: struktura drewna i kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy z nich jest wyjątkowy i nieco różni się od pozostałych; dostawa przebiega losowo.Stolik barowy: Materiał: lite drewno sheesham i stal Wymiary: 120 x 60 x 107 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana i lakierowana Stołki barowe: Materiał: lite drewno odzyskane i stal Wymiary: 30 x 76 cm (śr. x wys.) Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana Przesyłka obejmuje: 1 stolik barowy i 4 stołki barowe Łatwy montaż Waga 42 kg

 

Polecany produkt – dodatkowe informacje o Zestaw mebli barowych, drewno sheesham i odzyskane, 5 elementów

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Zestawy mebli barowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw mebli barowych, drewno sheesham i odzyskane, 5 elementów, dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *