piątek, 23 lipca
Shadow

Zestaw mebli barowych z litego drewna sheesham i skóry, 3 szt.

Zestaw mebli barowych z litego drewna sheesham i skóry, 3 szt.

Cena regularna: 1580.01 PLN

Aby sprawdzić aktualną cenę produktu: Zestaw mebli barowych z litego drewna sheesham i skóry, 3 szt., dotknij lub kliknij: Sprawdź cenę.

Informacje o produkcie: Zestaw mebli barowych z litego drewna sheesham i skóry, 3 szt.

Ten świetny zestaw mebli barowych o industrialnym wyglądzie będzie charakterystycznym dodatkiem do każdego domu, baru lub restauracji. Stolik barowy zrobiony jest z litego drewna sheesham, znanego także jako palisander lub drzewo różane. Jest to tropikalne drzewo liściaste słynące ze swoich bogatych słojów. Mebel wykonano ręcznie, a piękne słoje sprawiają, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i nieco różni się od innych. Mocne, stalowe nogi sprawiają, że stolik jest bardzo wytrzymały i trwały oraz podkreślają jego industrialny styl. Ważna informacja: struktura drewna oraz kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, dzięki czemu każdy z nich jest unikatowy. Dostawa odbywa się losowo. Stołki barowe są tapicerowane miękką w dotyku skórą naturalną, co zapewnia ich trwałość i wygodę. Mocne, stalowe nogi nadają im spektakularny, industrialny styl oraz stabilność. Przesyłka obejmuje: 1 stolik barowy i 2 stołki barowe. Montaż jest łatwy.Stolik barowy: Materiał: lite drewno sheesham i stal Wymiary: 60 x 60 x 107 cm (dł. x szer. x wys.) Powierzchnia szlifowana i lakierowana Stołki barowe: Kolor: brązowy i czarny Materiał: prawdziwa skóra i stal Wymiary: 30 x 76 cm (śr. x wys.) Przesyłka zawiera 1 stolik barowy i 2 stołki barowe. Łatwy montaż Materiał: Skórzany: 100% Waga 28 kg

 

Informacje o Zestaw mebli barowych z litego drewna sheesham i skóry, 3 szt.

Kategoria: Meble > Stoły i Stoliki > Zestawy mebli barowych
Marka: Vida
Sprzedawca: Superwnetrze.pl
Sprawdź, czy produkt jest dostępny oraz czy znajduje się w promocyjnej cenie.

Sprawdź cenę produktu Zestaw mebli barowych z litego drewna sheesham i skóry, 3 szt., dotknij lub kliknij: sprawdź cenę –  zostaniesz przeniesiony do sklepu online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *